KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14413275
nr 1441 3275
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Vinter. Signerad. Akvarell, bildmått: 23x17 cm, yttermått inklusive ram: 35x28 cm
Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:45:59
100 kr
200 kr
250 kr
350 kr
Bruno Karlsson
Läs mer om Bruno Karlsson